Опубліковано Залишити коментар

ЕЛІКАтна Масляна

ЕЛІКАтна Масляна

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції з язичницької культури. Це смачне і неймовірно ситне свято триває цілий тиждень, який передує настанню Великого посту.

Перед майбутнім постом на масляний тиждень панував достаток найрізноманітніших смаколиків, головними з яких традиційно були млинці. Пекли їх на масляному тижні щодня, а особливо багато їх готували, починаючи з четверга. Саме рум’яні млинці своєю круглою формою за часів язичництва асоціювалися у людей з сонцем.

Кожна господиня має свій унікальний рецепт та секретний інгредієнт.
Компанія «ЕЛІКАтні продукти» розробила унікальні рецептури приготування найсмачніших традиційних млинців.
Для своїх клієнтів ми підготували широкий асортимент млинців на будь-який смак.
Млинці «Французьці» з сиром, млинці «Французькі» з м‘ясом, млинці «Французькі» з яблуками, млинці «Французькі» з персиками.

Компанія «ЕЛІКАтні продукти» поважає українські звичаї та традиції. Пропонуємо і вам долучитися до них.

У неділю перед масляним тижнем традиційно провідайте родичів чи запросіть їх до себе на смачні млинці «Французькі» з м‘ясом. Саме в цей день (за стародавньою традицією) за святковим столом можна було вживати м’ясо, останній раз перед Великим постом. Цю неділю називали м’ясною.

У п’ятницю було прийнято пригощати млинцями своїх зятів. Тож запросіть свого зятя у гості та почастуйте млинцями «Французькими» з сиром.

А в суботу приготуйте млинці «Французькі» з яблуками та млинці «Французькі» з персиками для своїх дітлахів. Вони залишаться задоволеними.

Компанія «ЕЛІКАтні продукти» вітає усіх українців з прийдешнею масляною.
Долучайтеся до святкувань традиційних українських свят та поважайте українську культуру.

Елікатної маслянлї💚

 

Замовити млинці “Французькі” з доставкою додому можна на сайті за посиланням https://elika-delivery.com/

Все буде Україна!