Опубліковано Залишити коментар
ЕЛІКАтний сніданок

Навчальний рік вже набрав своїх обертів: учні та студенти освоюють нові навички та знання, а у батьків додалося клопоту. Щоденне завдання із зірочкою – що ж приготувати на сніданок для свого чада. Знайомо?

Компанія “Еліка” знає потреби кожного українця від малого до великого, саме тому приготувала підбірку найсмачніших сніданків для наймолодших.

Завдяки широкому вибору продуктів ви можете приготувати багато різноманітних страв, які не будуть повторюватися.

Млинці “Французькі” з сиром та млинці “Французькі” з м’ясом від компанії “Еліка” – це вже стало класикою сніданку. Хто відмовиться від такої смакоти, тим паче, що приготування цього сніданку займає максимум 10 хвилин. Щасливі батьки та задоволені діти – запорука гарного та продуктивного дня.

Вареники “Улюблені” з сиром від компанії “Еліка” – ніжна сирна начинка з легкою ванільною ноткою. Такий сніданок не залишить байдужим жодного гурмана. А приготування займає лічені хвилини. У вас залишиться час на себе та свою родину.

Широка лінійка котлет від компанії “Еліка”котлети “Домашні” з часником, котлети “Курячі” в паніровці. Приготувавши легкий гарнір та підсмаживши котлету ви отримаєте поживний сніданок.

Готуйте з любов’ю та заощаджуйте свій час разом з “Елікою”.

 

Еліка – Елікатні радощі життя!