Опубліковано Залишити коментар

Історія походження млинців

Млинці

Сьогодні поговоримо про найулюбленіший десерт дитинства кожного українця – млинці.

Цей смаколик полюбився кожному маленькому ласунчику, адже подавали нам його з різними солодкими додатками. 

Компанія “ЕЛІКАтні продукти” турбується про кожного клієнта і тому має у своєму асортименті найсмачніші млинці.

Заглибимось в історію та цікаві факти походження млинців. Перше документальне підтвердження, в якому згадується про них, датується IX століттям нашої ери. Вчені допускають, що назва «млинець» утворилася від слова «млин» і саме їх люди навчилися пекти першими.

Також слід зазначити, що млинці – це не унікальна українська страва. В кожного народу по всьому світу є схожі борошняні вироби. Тільки вони мають свою рецептуру, відрізняються зовнішнім виглядом та смаком.

Різні країни, змагаючись один з одним, намагаються довести, що саме вони повинні вважатися батьківщиною знаменитої страви.

Наприклад, в Азії випікають не солодкі млинці, які вживають замість хлібу. В Єгипті млинці мають назву катаєф: їх роблять на кислому молоці, а коли печуть, начинку викладають на сире тісто. Американці – називають їх панкейками та печуть маленькими і пишними. А в країнах Південної Америки млинці готують з кукурудзяного борошна і їдять разом з різними гіркими або кислими соусами. У Німеччини господині готують пфанкухен, які посипають цукром з подрібненим лимоном.

Але, на нашу думку, найсмачніші млинці все ж таки українські. Приготовані з любов’ю та особливим теплом. Українцям смакують млинці як з солодкими начинками – варення, джем, згущене молоко, так і з солоними – м’ясо, гриби, сир, сметана.

Компанія “ЕЛІКАтні продукти” винайшла унікальну рецептуру найсмачніших млинців. Вони виготовлені із борошна вищого гатунку, продуктів найвищої якості. 

У нашому асортименті маємо як солодкі млинці “Французькі” з сиром, млинці “Французькі” з яблуками, так і солоні – млинці “Французькі” з курячим м’ясом

Обирайте свою улюблену начинку та смакуйте з насолодою.

ЕЛІКАтні радощі життя.

Замовити млинці “Французькі” з сиром, млинці “Французькі” з яблуками, млинці “Французькі” з курячим м’ясом з доставкою додому можна на сайті за посиланням https://elika-delivery.com/