Опубліковано Залишити коментар

Травневі знижки на Млинці Французькі!

Млинці

Компанія «ЕЛІКАтні продукти» не втомлюється дивувати своїх клієнтів. Окрім регулярних щомісячних знижок та акцій, ми вирішили запускати новинки продуктів, які ви так давно чекаєте.

Це неймовірно ніжні та соковиті, неперевершено смачні млинці «Французькі».

Кожен смак по-своємо довершений. Млинці «Французькі» вже готові до споживання. Варто лише розігріти у мікрохвильовій печі або підсмажити на пательні. Для виготовлення млинців використовується борошно вищого ґатунку, свіжі інгредієнти та відбірні ягоди та фрукти, вирощені на екологічно чистій території. Усе поєднання за особливою рецептурою, надає млинцям особливого шарму та незабутнього смаку.

Смачна солодка начинка млинців “Французьких” з вишнями складається із цільних шматочків вишні, загорнута у рум’яний млинець – це і є справжня насолода. 

Соковита, солодка начинка млинців “Французьких” з персиками складається із шматочків персику проварених у власному соку, загорнута у рум’яний млинець – це вишуканість смаку. 

Неперевершена кислувато-солодка начинка млинців “Французьких” з яблуками складається із карамелізованих шматочків яблук, проварених у власному сиропі, загорнута у рум’яний млинець – це вибух смаків.

Тому, саме у травні, компанія “ЕЛІКАтні продукти” виконує побажання кожного клієнта і дарує знижку на улюблені млинці “Французькі”.

Завітайте до наших фірмових магазинів-франшизерів “ЕЛІКАтні продукти” та придбайте найсмачніші млинці.

Все буде Україна!