Опубліковано Залишити коментар

Смачне меню на літо

Замовити онлайн доставку голубці

Літо – найчудовіша пора року. Це пора відпусток, канікул та відпочинку. Це пора, коли не хочеться працювати, а тим більше порпатися біля плити, коли за вікном спека.

Тому, компанія «Еліка» продовжує працювати задля комфорту та щастя своїх клієнтів. Ми не припиняємо працювати навіть у спеку. З доставкою від компанії «Еліка» ви можете замовити ваші улюблені продукти не виходячи з дому.

Якщо у вас не вистачає часу на приготування смачної вечері, якщо ви втомилися на роботі й не маєте бажання готувати, якщо голод застав вас на дачі або на морі, то компанія «Еліка» прийде на допомогу.

Пропонуємо скористатися доставкою від компанії «Еліка»: замовити голубці «Сільські», Перець фарширований – з цих продуктів можна приготувати смачний обід на всю родину. Кордон-блю з сиром і шинкою чудово підійде до ситої вечері. Смачні млинці «Французькі» з сиром стануть найкращим сніданком, який полюблять ваші діти. А якщо захочеться швидкого перекусу, то не забудьте про хрусткі нагетси та пиріжки з листкового тіста, до речі, вони є в асортименті з різними начинками. Заповніть морозильну камеру даними продуктами та більше не турбуйтеся про те, що ж приготувати.

«Еліка» – зберігає час і смак!