Опубліковано Залишити коментар

Святкуйте 8 березня разом з Еліка! Ми потурбуємось про святковий стіл, а ви – про святковий настрій!

Шановні чоловіки, ця стаття написана спеціально для вас у якості підказки. Якщо ви не знаєте що подарувати своїм найріднішим жінкам, як їх здивувати, то компанія Еліка з радістю допоможе вирішити це питання.

Здебільшого, за приготування їжі в родині відповідають жінки. Але їм так хочеться, щоб хоч інколи цю функцію взяли на себе чоловіки. А свято 8 березня – це чудова нагода взяти у свої руки таку важливу місію. Тим паче, що компанія «Еліка» як завжди вам у цьому допоможе.

Тож, занотовуйте уважніше:

  • На сніданок приготуйте запашні млинці «Французькі» з сиром ТМ Еліка. Додайте до них улюблений джем та подавайте теплими, бажано зі смачною кавою.
  • До обіду приготуйте голубці «Сільські» або котлети «Курячі» в паніровці до гарніру на вибір. На десерт оберіть смачні сирники ТМ «Еліка» – ваша дружина не залишиться байдужою.
  • А на вечерю почастуйте найкращими варениками – «Знатні» з картоплею – наш топ продажу.

Погодьтесь, гарний варіант привітати дружину зі святом і звільнити її від домашніх справ? І це лише один можливий зразок меню на день, а їх можна компонувати безліч. Адже ТМ «Еліка» має у своєму арсеналі 42 різновиди свіжозаморожених продуктів.

А відтепер, приготування стало ще доступнішим. ТМ «Еліка» запустила свій новий проект – Elika Delivery. Тому придбати всі необхідні продукти до святкового столу ви можете не виходячи з дому. Вам потрібно оформити замовлення на сайті та очікувати кур’єра. Замовити доставку додому можна в усіх містах, де представлені фірмові магазини компанії «Еліка».