Опубліковано Залишити коментар

Зі святом весни, милі жінки!

Щороку 8 березня відзначається Міжнародний жіночий день. Це день, присвячений відзначенню соціальних, економічних, культурних і політичних досягнень жінок у всьому світі. Також є закликом до дій, щоб допомогти прискорити досягнення гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок.

Сьогодні у багатьох країнах світу відзначають Міжнародний жіночий день. Саме цього дня наголошують на визнанні та відзначенні прогресу, досягнутого в боротьбі за гендерну рівність, а також визнання роботи, яку ще потрібно зробити. Жінки продовжують стикатися з дискримінацією та нерівністю в багатьох сферах, включаючи доступ до освіти, охорони здоров’я та політичного представництва.

Багато організацій та окремих осіб вживають заходів для підтримки прав жінок та гендерної рівності. Це може включати проведення заходів, маршів і мітингів, а також участь у пропаганді та політичній роботі. Це також день відзначення досягнень жінок з усіх верств суспільства та визнання важливості їхнього внеску в суспільство.

Це день відзначення досягнень жінок, підвищення обізнаності про проблеми, з якими вони стикаються, і вжиття заходів для підтримки гендерної рівності та прав жінок.

 

Компанія “ЕЛІКАтні продукти” щиро вітає усіх жінок з Міжнародним Жіночим Днем. Нехай, кожна з вас буде захищена, почута та живе під мирним небом.

Оформити замовлення з доставкою додому можна на сайті https://elika-delivery.com/